Aktorzy Klanu

Klan jest to serial, który skupia w swojej obsadzie liczną grupę znakomitych aktorów nie tylko telewizyjnych, ale i teatralnych. Wśród najbardziej znanych znajdują się Jerzy Kamas, Kazimiera Utrata, Tomasz Stockinger, Agnieszka Kotulanka, Barbara Bursztynowicz, Małgorzata Ostrowska- Królikowska, Agnieszka Wosińska, Tomasz Bednarek, Jacek Borkowski, Justyna Sieńczyłło, Joanna Żółkowska, Andrzej Strzelecki, Marcin Troński.

Oprócz aktorów w Klanie zagrały także dwie piosenkarki bardzo dobrze wszystkim znana Izabela Trojanowska i młodsza Kaja Paschalska. Obydwie są od początku istnienia serialu. Poza starszym pokoleniem aktorów, pojawiło się wiele dziecięcych talentów. W „Klanie” możemy także podziwiać córkę Małgorzaty Królikowskiej Julię Królikowską jako jej serialową córkę Kasię Lubicz. W serialu gra od urodzenia, to jest od roku 1999.

Najmłodsze pokolenie Klanu to: Małgosia Borecka, Jaś Rafalski oraz dzieci Michała i Kingi Antek i Władek. Dziewczynka grająca Małgosię nazywa się Suzanna von Nathusius i od pięciu lat na stałe związana jest z Klanem. Wcześniej wzięła udział w kampaniach reklamowych i w wieku trzech lat w reklamach telewizyjnych. Drugą córkę Grażyny i Ryszarda Lubicz, Bożenę  gra Agnieszka Koczarowska. Urodziła się w 1992 roku i jest aktorką niezawodową i tancerką. Wątek taneczny został wykorzystany w serialu.

Z „Klanem” związanych było kilkoro nieżyjących już aktorów jak Halina Dobrowolska, Zygmunt Kęstowicz, Anna Ciepielewska odtwórczyni roli Janeczki. Pozostali aktorzy, obecnie nie grający, a którzy kiedyś pojawili się serialu to: Jerzy Zelnik, Mikołaj Krawczyk, Cezary Żak, Sylwia Wysocka, Wojciech Wysocki oraz Jan Wieczorkowski serialowy Michał Chojnicki, którego rolę przejął Daniel Zawadzki.

Tagi: , , , ,